Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Morbi eu nulla vehicula, sagittis tortor id, fermentum nunc. Donec gravida mi a condimentum rutrum. Praesent aliquet pellentesque nisi.

Історики не прив’язують назву міста Вінниця до вина чи виноробства, але об’єднати вино з містом, що має таку винну назву — було питанням часу. І хоч велика війна не дала можливостей розвинути це у справжній фестиваль, тим не менше маємо ще одну винну подію в Україні, до того ж різнопланову й амбітну.

 

Декілька світлин передають чотири (25-28 травня, 2023 року) сповнені вином та емоціями дні вина у Вінниці. Конференція, винні презентації, кінопоказ документального фільму «Поранена земля», лекції, аукціон та дегустації українських нескорених вин — Vinnytsia Wine Days покликані єднати, навчати та підтримувати українську винну культуру.

Фото: Дмитро Томсон, Roman Zajac

Якщо вам до вподоби наша ідея розвитку культури довкола виноробства, вдумливого споживання, фермерства, екологічності. Якщо ви слідкуєте за нами, читаєте, дивитесь, слухаєте. Як знак зацікавлення та підтримки – робіть покупки у нашому магазині.