Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Morbi eu nulla vehicula, sagittis tortor id, fermentum nunc. Donec gravida mi a condimentum rutrum. Praesent aliquet pellentesque nisi.

Винний абонемент «Серцевини»

«Серцевина» — незалежне медіа, створене з великою любов’ю та повагою до вина й дотичних до виноробства галузей: гастрономії, туризму, органічного виробництва, фермерства, івент-індустрії тощо. Насамперед ми — медіапроєкт, але щоб ефективно працювати, розвиваємо онлайн-крамницю українських вин та продуктів до вина.

 

Ми переконані, що якісна журналістика може стати імпульсом для українського виноробства й загалом до підвищення культури споживання. З думкою про поширення наших ідей ми запустили цей винний абонемент.

 • Симпатик вина
 • грн 1000
  місяць
 • Щомісячна посилка з двома пляшками вина

  Вина не повторюються впродовж року підписки

  Вартість доставки: за тарифами Нової Пошти

 • Винний критик
 • грн 1600
  місяць
 • Щомісячна посилка з трьома пляшками вина 

  Вина не повторюються впродовж року підписки

  Екоторба від «Серцевини» в дарунок

  Ексклюзивні вина від наших партнерів

  Промо-код зі знижкою на дві покупки в нашій крамниці

  Вартість доставки: безкоштовно

Ми не просто пропонуємо вам регулярно та гарантовано отримувати кілька пляшок вина. Ми пропонуємо вам відкрити для себе нове українське вино, яке складно знайти в супермаркетах: ми його вже продегустували, і відібране надсилатимемо вам.

 

Звісно ж, головне питання, яким чином буде обиратися для вас вино. Ми гарантуємо сумлінний підхід до вибору кожної пляшки. Усі вина проходять редакційну дегустацію. Далі ми безпосередньо знайомимось із виноробом та складаємо власні враження про людину; її характер та відношення до справи також є важливою складовою вина, яке вона виробляє.

У комплект винного абонементу увійдуть вина з різних регіонів, щоби ви могли щомісяця отримувати повні та яскраві враження щодо смаків української землі. Вина в одному комплекті обов’язково будуть різні за типом: білі, червоні, бурштинові, рожеві, ігристі. Наш вибір буде залежати від пори року, бо, наприклад, наприкінці серпня можна спекти неймовірний сливовий пиріг із хрусткою скоринкою, який ідеально запивати напівсухим рожевим. І нам страшенно хотілося б, щоби ви це спробували.

 

Обіцяємо надсилати ексклюзивні новинки від виробників, щоби ви одними з перших склали уявлення про нове вино. Ну і ми не будемо повторюватись! Протягом підписки ви навряд чи отримаєте дві однакові пляшки.

 

Запрошуємо до участі та підтримки нас та українських виноробів. 

 

У разі виникнення запитань:


info@theheartofwine.com      +38 050 371 55 92

 

* Абонемент не має часових обмежень та мінімального терміну підписки, але ми будемо заохочувати вас різними додатковими перевагами до довготривалої співпраці. В будь-який момент ви можете відмовитись від щомісячної оплати, зателефонувавши нам, або надіславши листа за вказаними вище координатами.

Якщо вам до вподоби наша ідея розвитку культури довкола виноробства, вдумливого споживання, фермерства, екологічності. Якщо ви слідкуєте за нами, читаєте, дивитесь, слухаєте. Як знак зацікавлення та підтримки – робіть покупки у нашому магазині.

Have no product in the cart!
Продовжити покупки
0