Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Morbi eu nulla vehicula, sagittis tortor id, fermentum nunc. Donec gravida mi a condimentum rutrum. Praesent aliquet pellentesque nisi.

Винний абонемент «Серцевини»

— ексклюзивна послуга —

«Серцевина» — медіа, створене з великою любов’ю та повагою до вина й дотичних до виноробства галузей: гастрономії, туризму, органічного виробництва, фермерства, івент-індустрії тощо. Насамперед ми — незалежний медіапроєкт і, щоб ефективно працювати та допомагати українським виноробам під час війни розвиваємо послугу щомісячних посилок з українським вином.

 

Ми не просто пропонуємо вам регулярно та гарантовано отримувати кілька пляшок вина. Ми пропонуємо вам відкривати для себе українське вино, яке складно знайти в супермаркетах: ми його вже продегустували, і відібране надсилатимемо вам.

 • Симпатик вина
 • грн 1100
  місяць
 • Щомісячна посилка з двома пляшками вина

  Вина не повторюються впродовж року підписки

  Екоторба від Серцевини

  Вартість доставки: за тарифами Нової Пошти

 • Винний критик
 • грн 1800
  місяць
 • Щомісячна посилка з трьома пляшками вина 

  Вина не повторюються впродовж року підписки

  Екоторба від Серцевини

  Футболка Серцевини

  Ексклюзивні вина від наших партнерів

  Промокод зі знижкою на покупку в нашій крамниці

  Вартість доставки: безкоштовно

Звісно ж, головне питання, яким чином буде обиратися для вас вино. Ми гарантуємо сумлінний підхід до вибору кожної пляшки. Усі вина проходять редакційну дегустацію. Ми безпосередньо знайомимось із виноробом та складаємо власні враження про людину; її характер та відношення до справи, її історія також є важливою складовою вина, яке вона виробляє.

У комплект винного абонементу входять вина з різних регіонів, щоби ви могли щомісяця отримувати повні та яскраві враження щодо смаків української землі. Вина в одному комплекті обов’язково будуть різні за типом: білі, червоні, бурштинові, рожеві, ігристі. Наш вибір буде залежати від пори року, бо, наприклад, наприкінці серпня можна спекти неймовірний сливовий пиріг із хрусткою скоринкою, який ідеально запивати напівсухим рожевим. І нам страшенно хотілося б, щоби ви це спробували.

 

Обіцяємо надсилати ексклюзивні новинки від виробників, щоби ви одними з перших склали уявлення про нове вино. Ну і ми не будемо повторюватись! Протягом підписки ви навряд чи отримаєте дві однакові пляшки.

 

Запрошуємо до участі та підтримки нас та українських виноробів. 

 

У разі виникнення запитань:


[email protected]      +38 050 371 55 92

 

* Абонемент не має часових обмежень та мінімального терміну підписки, але ми будемо заохочувати вас різними додатковими перевагами до довготривалої співпраці. В будь-який момент ви можете відмовитись від щомісячної оплати, надіславши листа за вказаними вище координатами.

Якщо вам до вподоби наша ідея розвитку культури довкола виноробства, вдумливого споживання, фермерства, екологічності. Якщо ви слідкуєте за нами, читаєте, дивитесь, слухаєте. Як знак зацікавлення та підтримки – робіть покупки у нашому магазині.

Have no product in the cart!
Продовжити покупки
0