Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Morbi eu nulla vehicula, sagittis tortor id, fermentum nunc. Donec gravida mi a condimentum rutrum. Praesent aliquet pellentesque nisi.

БлогиМедіакіт

ГоловнаМедіакіт

Про нас

Серцевина – мультимедійний проєкт про культуру довкола виноробства. У нас є два сайти, онлайн-магазин, активні сторінки в соцмережах, власне онлайн-радіо та завзята команда однодумців.

Про що ми пишемо?

У трьох словах: ми – про Вино, Культуру, Натхнення.

Ми пишемо українською. Головні наші теми сконцентровані на стику культури виноградарства та суміжних галузей. Це: сімейні традиції господарювання, крафтові продукти, екологічні тренди, фермерство, туризм, дизайн, мистецтво, гастрономія, здоров’я та, звісно, виноробство.

Ми часто мандруємо в пошуках історій про локальних виробників, сімейні господарства та загалом симпатизуємо тим, хто відповідально ставиться до своєї справи. Про це і розповідаємо. Вино, яке присутнє у нашій назві, – домінуючий продукт, але також це метафора продуманого, неквапливого споживання.

Серцевина

Хто нас читає ?

Аудиторія нашого нішевого ресурсу цінує небанальні речі цього світу. Це люди, що віддають перевагу некричущій естетиці, легкості та водночас змістовності, люди, які відкриті для нових вражень від мандрівок Україною та мають бажання пізнавати наших сусідів.

Як це перекладається практично? Це ті, хто хоча б один раз на тиждень вибирають та купують вино, як мінімум – прагнуть купувати корисні продукти, як максимум – ведуть здоровий та усвідомлений спосіб життя.

Наша місія ще кристалізується, але вже зараз ми прагнемо надихати на вдумливе споживання тих, хто отримує задоволення, коли вибирає, купує, дегустує, смакує вино.

Що ми вміємо робити?

✓    цікаві мультимедійні історії з атмосферними фоторепортажами та захоплюючими текстами;
✓    онлайн-радіо, яке може стати звуковим доповненнями вашої винної карти;
✓    знімати якісні відео в різних форматах;
✓    записувати аудіоподкасти на різноманітні теми, і як їхній різновид – що мало хто робить – записуємо аудіорепортажі;
✓    організовувати винні події чи корпоративні поїздки винними місцями України та ЄС.


Наше портфоліо та оферта ; )