Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Morbi eu nulla vehicula, sagittis tortor id, fermentum nunc. Donec gravida mi a condimentum rutrum. Praesent aliquet pellentesque nisi.

БлогиГомін Закарпатської столиці

ГоловнаархітектураГомін Закарпатської столиці
#SOUNDMAP #УЖГОРОД






Гомін Закарпатської столиці
АУДІОВІЗУАЛЬНА МАПА УЖГОРОДА
Гра оркестру в синагозі, шелест лип на березі річки Уж та «биття» залізного «серця» Закарпатської ОДА – тепер лише на відстані кількох кліків.

Аудіовізуальна мапа Ужгорода – інтерактивний арт-проект, що дозволяє віртуально відвідати місто, відчути його атмосферу та поринути в тисячолітню історію.

Формат аудіовізуальної мапи – це звуки окремих локацій міста та їхні атмосферні фото.

Ми не хочемо, щоб ви акцентували увагу на конкретних іменах наших героїв. Послухайте голоси людей, які там живуть, працюють або випадково опинились. Відчуйте настрій літнього міста в місцях, які зображають Ужгород.
Липова алея
Понад 2 кілометри, 8 варіацій, 100 років і 300 дерев. Усе це – про Липову алею в центрі Ужгорода. Вона вабить своїм ароматом місцевих жителів і туристів, дає прихисток у спекотні дні, а ще захищає старовинну частину міста від паводків. Кажуть, що ужгородська
Липова алея – найдовша в Європі.
Ліфт патерностер
«Серце чехословацького кварталу в Ужгороді» – так називають його місцеві жителі. Будівля Закарпатської ОДА або «Білий дім» була зведена в 1936 році. Всередині споруди «б'ється» унікальний механізм – ліфт патерностер.
У 14 кабінах немає звичних всім дверей, а рухаються вони без зупину. Застрибуйте!
Вулиця Корзо


«Вулиця, де прогулюються» – так у перекладі з італійської називається вулиця Корзо – одна із найстаріших у місті. Зустріти під час прогулянки тут можна
кого-завгодно: іноземців, туристів з інших міст України та місцевих жителів, які приходять сюди випити кави. Є тут і ліхтарник дядя Коля, який 40 років вмикав старі ужгородські електричні ліхтарі.
Ужгородська синагога
В ужгородській синагозі вже давно не читають талмуд і не збираються на молитву в Шабат. Після другої світової війни доля молитовного дому іудеїв змінилася. Радянська влада міста вирішила, що тепер це буде Закарпатська міська філармонія. Єврейська громада міста вже багато років веде діалог із владою про повернення будівлі общині.

Ужгородський торт
Солодке обличчя міста або Ужгородський торт почали готувати в кондитерській Валентина і Валентини Штефаньо ще в 2006 році. Увесь цей час десерт закохує в себе прихильників не тільки унікальним смаком, а й загадковістю свого рецепту. Як каже сам Валентин Штефаньо, головний секрет Ужгородського торта –любов.
Якщо вам до вподоби наша ідея розвитку культури довкола виноробства, вдумливого споживання, фермерства, екологічності. Якщо ви слідкуєте за нами, читаєте, дивитесь, слухаєте. Як знак зацікавлення та підтримки – робіть покупки у нашому магазині.