Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Morbi eu nulla vehicula, sagittis tortor id, fermentum nunc. Donec gravida mi a condimentum rutrum. Praesent aliquet pellentesque nisi.

БлогиШо в келиху?

ГоловнаблогиШо в келиху?

Шо в келиху?

 

Я — з тих людей, які не можуть спокійно пити вино, а обов’язково в ньому щось винюхують. Але до цього клубу я долучилася порівняно недавно. Раніше ж, хоча мені дуже подобалася естетика «правильного» пиття, у винах я не відчувала нічого, окрім винограду та спирту. А от яблука, хліб, бензин і подібні речі для мене там з’явилися після того, як я почала ходити на дегустації.

 

Якщо ви теж хочете відчути у вині щось таке, чого там теоретично бути не повинно, раджу послухати епізод подкасту «Шо в келиху?». Там ми із засновником дегустацій українських вин «Вино на острові» Артемом Морозом говоримо про всі ці речі. Та ще й із акцентом на українських винах!

 

Повністю нашу розмову з Артемом можна послухати тут:

.

Пропоную кілька цікавих цитат Артема Мороза:

Подкаст Шо в келиху?
Подкаст Шо в келиху?

Як навчитися відчувати різноманітні ноти у вині. Зазвичай вино — це просто фон для приємної розмови. Якщо ж перемикнути центр уваги та сфокусуватися на тому, що в келиху, ви одразу почнете дещо відчувати, і це здасться вам знайомим. Можливо, спочатку ви не зможете відрізнити: яблуко це, груша чи персик. Але щось фруктове відчуєте. А наступного разу ви чіткіше визначите запах або присмак.

 

З яких келихів пити вино. Ймовірно, ви не будете купувати нові келихи під кожну пляшку чи сорт винограду. Тому достатньо слідувати універсальному правилу: хороше вино заслуговує на великий келих. Воно працює і щодо ігристого вина. Якщо найголовніше для вас — як довго ви будете бачити бульбашки, беріть вузенькі бокали флюте. Але якщо хочете відчути всю палітру вина, не бійтеся взяти великий фужер. Так, вуглекислий газ вивітриться швидше. Але ви зможете, наприклад, насолодитися вершковими нотами.

 

Про імпортні вина. На полицях магазинів ми бачимо вина італійського, іспанського, французького масмаркету. Цим винам ми чомусь довіряємо, а українським — ні. Візьмемо, наприклад, Іспанію. Коли я жив там, то купував вино Don Simon у тетрапаках і використовував суто для приготування їжі. А коли хотів приготувати якусь класну страву, купував щось дорожче. А в нас це вино продається у пляшках і конкурує з іншими.

Винний абонемент «Серцевини»

Щомісячна посилка з вином та детальним описом до нього

[email protected]

Журналістка, подкастерка. Цікавлюся винною культурою. Одного дня вирішила, що нам просто необхідний подкаст про українське вино, і запустила «Шо в келиху?».

Журналістка, подкастерка. Цікавлюся винною культурою. Одного дня вирішила, що нам просто необхідний подкаст про українське вино, і запустила «Шо в келиху?».

Have no product in the cart!
Продовжити покупки
0