Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Morbi eu nulla vehicula, sagittis tortor id, fermentum nunc. Donec gravida mi a condimentum rutrum. Praesent aliquet pellentesque nisi.

БлогиШо в келиху?

ГоловнаблогиШо в келиху?

Шо в келиху?

 

Що ви робите, коли йдете до друзів і хочете прихопити пляшечку вина? Особисто я ще півроку тому взяла б якесь французьке або італійське на акції в найближчому супермаркеті та була би дуже собою задоволена. А на українське вино за ті ж гроші я, ймовірно, навіть не глянула б.

 

Якщо зараз ви робите так само, рекомендую послухати епізод подкасту «Шо в келиху?» зі співвласницею винного бару Like a Local’s Євгенією Ніколайчук.

 

Вона пояснює: головна проблема бренду українського вина в тому, що це — антибренд. Українці не знають про якісні українські вина, як нещодавно про них не знала я.

 

Повністю послухати розмову можна тут:

.

А також пропоную кілька цікавих цитат Євгенії:

Чому в супермаркетах імпортні вина можуть бути дешевшими за українські. Виноробна галузь у Франції, Італії, Іспанії влаштована трішки по-іншому, ніж у нас: вона дуже серйозно дотується. Це проблема не лише для України, але й для багатьох виноробних країн. Якщо ви поїдете до Польщі чи Болгарії, французьке або італійське вино там часто теж дешевше за місцеве.

Шляхом якої країни може розвиватися українське виноробство. Мабуть, це трішечки схоже на досвід Чехії та Угорщини. У нас був тур до Моравії, виноробного регіону Чехії. У них, як і в нас, з’явилося багато маленьких винарень, які не можуть забезпечити об’єми для продажу в супермаркеті — та й не треба. Натомість вони якісно будують туризм.

 

Чи можна вибирати вино за етикеткою. Часом ти нічого не знаєш про це конкретне вино, тобі не зрозуміло, який там сорт винограду та якими є вина вказаного регіону. Ну окей, лишається етикетка. Тому якщо виробник витратився на айдентику — це круто. До речі, одне з питань до українських виноробів — не надто цікава айдентика.

Винний абонемент «Серцевини»

Щомісячна посилка з вином та детальним описом до нього

oceretanamaria@gmail.com

Журналістка, подкастерка. Цікавлюся винною культурою. Одного дня вирішила, що нам просто необхідний подкаст про українське вино, і запустила «Шо в келиху?».

Журналістка, подкастерка. Цікавлюся винною культурою. Одного дня вирішила, що нам просто необхідний подкаст про українське вино, і запустила «Шо в келиху?».

Have no product in the cart!
Продовжити покупки
0